Menu:

Autokoberce a pohodlie

Rozmýšľali ste nad tým, čo robí vašu jazdu príjemnú? Nemyslíme teraz na všetky technické vymoženosti, ako skvelý motor, perfektné autorádio a pod. človek sa cíti príjemne vtedy, ak je jeho okolie čisté a pekne upravené a to isté platí aj pri autách.

Mať pekne zladený a účelný interiér nie je len frajerina, ale aj životný štýl. Zlaďte si interiér svojho auta do farby aká sa vám páči. Majte napríklad červené poťahy do auta, ktoré budú vyzerať naozaj štýlovo. Alebo si zvoľte poťahy, ktoré budú mať chrbtovú a sedaciu časť čiernu a boky sedačky budú vo farbe vášho auta. No nevyzerá to výborne?! Na dotyk sú tieto poťahy príjemné a o vaše pohodlie bude teda rozhodne postarané.

 Čistota, to je základ pohodlia. Ale ako dosiahnuť toho, že sa vám kamienky a blato nebude dostávať popod sedadlá? Vyskúšajte skvelé a účinné autokoberce. Autokoberce nie sú len kusom koberca alebo gumy na podlahe. Autokoberce účinne zachytávajú nečistoty z topánok, ktoré by sa inak rozliezli po celej podlahe až popod sedadlá. Vyberte si napríklad skvelé gumené autokoberce, ktoré majú mriežkovaný povrch, ktorý ešte účinnejšie zachytáva drobné kamienky. Navyše, gumené koberce do auta majú aj vyšší okraj, ktorý účinne zachytáva aj vodu. Špinu z kobercov môžete potom jednoducho vyklepať mimo vozidla a opäť máte čisto a budete sa cítiť omnoho lepšie.

Tieto na prvý pohľad obyčajné rohože do auta môžu byť aj dizajnovo veľmi zaujímavé. Vyberať si môžete z množstva farebných odtieňov. Vaša podlaha sa tak môže farebne zladiť s farbou karosérie alebo farbou celého interiéru. Vaša podlaha nemusí byť len nudno čierna. Veľmi obľúbené sú napríklad čierne alebo šedé poťahy, ktoré sú po okraji lemované inou farbou. Navyše si môžete zvoliť aj vlastné logo, či nápis, ktorý sa vám bude páčiť. V krásne upravenom interiéry sa vám bude jazdiť zaručene lepšie, pretože čistý a perfektne zladený interiér je základom k pohodliu, ktoré je pri jazde veľmi dôležité. Neváhajte a vyberte si z množstva skvelých autokobercov pre vaše auto.

26. 09. 2011