Menu:

Autokoberce vhodné na zimu

Zima nám okrem vianočných sviatkov prináša aj množstvo nečistôt, ktoré sa nám uchytia na podrážky našej obuvi. My ich potom roznášame do svojich domovov, ale hlavne do automobilov. Na podrážky sa nám totiž lepí sneh, posypová soľ, kamienky, či voda zo špinou, ktorá vznikne zo snehu. Najlepší spôsob, ako ochrániť podlahu vášho auta od takejto nečistoty predstavujú gumené autokoberce. Tieto autokoberce totiž na rozdiel od tých textilných dokážu úspešne zachytiť aj vodu, nakoľko je ich okraj vyšší o 5 milimetrov než zvyšok autokoberca. Tento okraj nedovolí vode, aby sa rozliala po zvyšku podlahy. Zabraňuje sa tak vytváraniu nepekne vyzerajúcich fľakov na podlahe. Navyše, mriežkový povrch koberca zachytáva aj väčšie kamienky.

Vaše čistenie sa vďaka gumeným autokobercom omnoho zjednoduší, pretože nebudete musieť čistiť podlahu auta v stiesnených podmienkach. Autokoberce totiž stačí len vyprášiť alebo inak vyčistiť mimo vozidla a opäť máte čisto pod nohami. Tieto koberce sa hodia ho hocakého modelu automobilu. Na internete totiž nájdete presné gumené autkoberce, ktoré sa vyrábajú pre konkrétny model automobilu. Ich výber je rovnaký, ako pri výbere poťahov do auta. Stačí jednoducho zadať značku vozidla a typ a ihneď sa vám zobrazí ponuka s daným tovarom. Následne si už len môžete vyberať.

Ak si aj vy chcete zjednodušiť čistenie interiéru svojho auta, tak si zaobstarajte kvalitné presne gumené autokoberce od spoločnosti Vopi. Na ich stránkach www.vopi.sk nájdete bohatú ponuku týchto skvelých autodoplnkov. Okrem presných gumených kobercov tu nájdete aj tie textilné, ktoré si navyše môžete vyberať z viacerých farebných variácií. Za perfektné ceny tu nájdete aj kvalitné poťahy do auta, ktoré zase majú za úlohu ochraňovať čalúnenie sedadiel. Zaobstarajte si aj vy autokoberce na mieru a vyhnite sa špinavému interiéru. Toľko snehu, koľko si prinesieme na topánkach do vozidla, sa predsa musí niekam roztopiť! Tak prečo by to malo byť na vašu podlahu?!

12. 12. 2012