Menu:

Autokoberce z textilu

Používate auto len na prácu a v súkromí ho využívate skutočne málo? Alebo je to naopak, že vaše auto využívate len na súkromné účely a na prácu máte druhé? Ak už auto používate na čokoľvek, tak si vždy môžete vybrať autokoberce, ktoré vám budú vyhovovať. Napríklad, ak sa často pohybujete v exteriéry, kde sa vám na podrážky môže zachytiť rôzna špina, tak si zaobstarajte skôr autokoberce z gumy. Jedná sa totiž o veľmi účelné koberce, ktoré skvelo zachytia aj väčšie kamienky, blato, alebo aj vodu. Ich ďalšou výhodou je aj to, že sa čistia veľmi jednoducho. Stačí ich jednoducho vyklepať mimo vozidla a máte opäť čisto.

Ak však chcete autokoberce, ktoré vyzerajú luxusnejšie, tak si zaobstarajte presné textilné autokoberce. Vo väčšine prípadov sú vyrábané z polypropylénu, avšak zaobstarať si môžete aj koberce z bavlny alebo iného materiálu. Tieto výrobky si môžete kúpiť v rôznom farebnom prevedení. Chcete mať tieto autodplnky napríklad v žltej farbe alebo chcete, aby boli celé červené či modré? Žiadny problém! Stačí si len vybrať. Skvelo tiež vyzerajú autokoberce, ktoré sú čierne a len ich okraj je lemovaný druhou výraznou farbou, ktorá môžete byť napríklad farba karosérie. Čistenie textilných autokobercov je takisto veľmi jednoduché. Stačí ich jednoducho vybrať z auta a povysávať. Nemusíte tak vysávať priamo podlahu auta, pretože sa jedná o skutočne stiesnený priestor.

Z textilných materiálov sú šité aj ďalšie veľmi dôležité autodoplnky. Jedná sa o textilné autopoťahy, ktoré výborne chránia pôvodné čalúnenie sedadiel. Už sa nemusíte báť, že vaše deti rozotrú celú čokoládu po sedadlách, alebo, že sa vám vyleje pitie. Namiesto toho, aby ste museli hneď utekať na ručné vyčistenie interiéru, stačí autopoťahy jednoducho zobliecť zo sedadiel a vyprať ich v automatickej práčke. Vaše pôvodné čalúnenie tak vydrží omnoho dlhšie, čo sa vám istotne vráti pri prípadnom predaji vášho auta. Zaobstarajte si aj vy tieto skvelé autodplnky a odľahčite si čistenie svojho autointeriéru. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky autokobercov a autopoťahov a ihneď sa môžete tešiť z nového interiéru.

10. 07. 2012