Menu:

Kde najít automyčky?

Rádi byste u Vaší čerpací stanice obohatili služby o modulární myčky aut, avšak doposud jste neobjevili nabídku, která by Vás naprosto zaujala? Nechejte se inspirovat nabídkou společnost BKF CarWash a staňte se nájemníkem či majitelem nejlepších modulárních myček v České republice. Automyčky od společnosti BKF CarWash disponují šesti mycími programy a jsou doplněny také o řídicí systém, mobilní aplikaci Client Module a systém dávkování mikroprášku. Více informací o automyčkách BKF CarWash naleznete na této webové adrese bkfcarwash.cz.

Modulární mycí boxy neboli automyčky najdou uplatnění zejména v lokalitách, kde dochází k nízké až střední intenzitě mytí. Léto je jako stvořené k nejrozmanitějším výletům i dovoleným a není proto divu, že řidiče projíždějící vesnicemi či menšími městy vyhledávají právě služby v podobě mytí aut. Mnozí rovněž dříve než se vydají na cesty, chtějí mít svůj automobil jako ze žurnálu a rozhodnou se ještě před vyjetím umýt své auto. Jiní si na dlouhé cesty půjčují automobily z autopůjčoven a po návratu z cest před vrácením vyhledají tuto službu. Nejsou to však jediní zákazníci, kteří vyhledávají automyčky.

Také při běžném používání automobilu do zaměstnání, na návštěvy a za nákupy přijde čas od času řada na mytí automobilu. To jsou všechno příležitosti, které umožňují čerpacím stanicím zvýšit jejich obrat z nabízených služeb. Také venkovské provozovny či provozovny u prodejen představují výhodná místa pro umístění automyček. Dále je možné samoobslužné modulární mycí boxy využít jako doplněk služeb u stanic technické kontroly, pneseurvisů apod.

22. 07. 2016