Menu:

Novinky samoobslužných automyček BKF CarWash

Automyčky společnosti BKF CarWash - bkfcarwash.cz - jsou vhodným doplňkem služeb pneuservisů, čerpacích stanic i stanic technické kontroly. Byly vyrobeny tak, aby odpovídaly potřebám menších a středně velkých obcí. Zvažujete-li rozšíření nabídky služeb Vaší společnosti, pak tyto bezkontaktní myčky jsou ideální volbou.

Rozšiřte podnikání samoobslužnými automyčkami BKF CarWash

Bezkontaktní myčky aut jsou u řidičů oblíbené. Není divu, neboť během jedné návštěvy mohou vyřídit více náležitostí najednou. Zatímco si necháte vyměnit pneumatiky, opravit defekt pneumatiky nebo zakoupit nové, můžete také umýt také Vašeho čtyřkolového mazlíčka. Bezkontaktní myčky aut jsou vybaveny pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny do jednoho se postarají o důkladnou očistu aut. Očistí nánosy špíny a prachu, jak z karosérie, tak z brzdových destiček.

Výhody samoobslužných bezkontaktních automyček BKF CarWash

Samoobslužné bezkontaktní automyčky přináší výhody nejen svým uživatelům, ale také jejich majitelům. Nově prostřednictvím aplikace BE LOAL lze za použití služeb samoobslužné bezkontaktní myčky ukonat platbu mobilem. Velmi pohodlná je také správa automyčky BKF. Všechna potřebná data a informace o myčce získá majitel pohodlně pomocí mobilu, tabletu nebo počítače kdykoliv a kdekoliv. Stačí používat CarWash manager. Společnost BKF CarWash dává klientům na výběr mezi kontejnerovými myčkami a modulárními myčkami. BKF CarWash doporučuje kontejnerové myčky použít v místech s vysokou a střední intenzitou provozu. Osvědčily se především při vyšším počtu mycích boxů. Celá technologie je umístěná v technickém kontejneru. Toto řešení zajistí především v zimních měsících vysoký komfort obslužnosti. Slouží také jako prostor k uskladnění chemických prostředků. Oproti tomu modulární myčky lze považovat za výhodnou alternativu kontejnerových myček. Díky svým vlastnostem se používají v lokalitách se střední a nízkou intenzitou mytí. Mohou se pochlubit elegantním vzhledem. Jejich obrovskou výhodou je také úsporu prostoru. Lze je totiž umístit i na malý pozemek. Bezkontaktní myčka je skvělou investicí.

31. 01. 2020