Menu:

Obálky pre listy

Listové obálky poznajú hádam všetci, ktorý aspoň raz v živote dostali poštu. Ich výroba je jednoduchá a lacná, čím si môžu predajcovia dovoliť nízke ceny pri ich predaji. Navštívte napríklad internetový obchod top-obaly.sk, kde si môžete zaobstarať akékoľvek obálky a to za perfektné ceny. Ak napríklad používate obálky dennodenne, tak sa vám omnoho viac oplatí zaobstarať si ich vo väčšom množstve. A na to je internetový obchod ako stvorení. Nemusíte nikami chodiť, nemusíte si zbytočne zaťažovať pracovný čas takýmto nakupovaním. Po pár klikoch na danej stránke už máte nakúpené a váš tovar za vami príde sám.
Listové obálky si môžete zaobstarať v rôznych prevedeniach. Veľmi často sa napríklad v administratíve využíva papierová obálka s malým plastovým okienkom, cez ktoré je vidno adresa prijímateľa. To šetrí čas, pretože adresa je vytlačená spolu s textom na liste a nemusí sa tak písať ešte aj na obálku. Zakúpiť si však môžete aj obálky, ktoré majú otváranie na kratšej strane. To je najčastejšie vidno na obálkach väčších rozmerov, ktoré sú určené na posielanie dokumentov o rozmere A4. Niektoré dokumenty však treba chrániť viac než len obyčajným papierom. Pri preprave dôležitých písomností, cenných papierov, ale aj finančnej hotovosti sa využívajú iné ako listové obálky.
Jedná sa konkrétne o bezpečnostné obálky, ktoré sa vyznačujú lepšími ochrannými vlastnosťami než obyčajné obálky. Sú napríklad označené unikátnou radou číslic alebo znakov, vďaka čomu môžete stopercentne identifikovať svoju zásielku počas celého prepravného procesu. Otvorenie obálky a jej nahradenie novou je tak nemožné bez toho, aby sa to neodhalilo. Ani uzáver obálky nie je len tak obyčajný. Obsahuje totiž skryté znaky, ktoré sa objavia len po pokuse otvorenia obálky. Ihneď tak viete, že so zásielkou niekto manipuloval. Zásielku si môžete dokonca aj poistiť! Ak teda posielate rôzne zmluvy či iné dôležité dokumenty, tak si na to nezabudnite zaobstarať aj vhodný obal. A aj tieto skvelé obálky, ktoré využívajú rôzne finančné inštitúcie či obchody, si môžete objednať na stránkach obchodu top-obaly.sk

20. 02. 2013