Menu:

Rohože do auta na mieru

Ak aj vy patríte medzi tých správnych motoristov, ktorí sa o svoje auto starajú, tak zbystrite vašu pozornosť! Hodnota vášho auta sa totižto neposudzuje len podľa technickej vybavenosti, ale aj podľa samotného interiéru. Tiež už máte dosť večného vysávania interiéru, skláňania sa pod volantom a vysávať ťažko prístupné miesta pod sedačkami?  Zaobstarajte si šikovné autodoplnky, ktoré vám uľahčia prácu.

Hovoríme o autokobercoch. Autokoberce, alebo aj rohože do auta, sú obľúbené hlavne vďaka tomu, že dokážu účinne zachytiť všetku nečistotu z topánok, ktorú by sme si inak rozniesli po celej podlahe auta. Rohože do auta môžeme rozdeliť podľa materiálu z akého boli vyrobené alebo podľa vyhotovenia. Podľa materiálu to sú textilné alebo gumové rohože a podľa vyhotovenia ide o rohože univerzálnych rozmerov, ktoré kúpite aj v rôznych supermarketoch , alebo sa jedná o rohože vyrábané na mieru.

Tak, ako aj poťahy do auta na mieru, sú aj rohože vyrábané na mieru každého typu auta. Dôvod je úplne logický, pretože niektoré autá sú napríklad menšie alebo užšie a aj ich podlaha je teda zákonite menšia. Veď skúste dať poťahy, určené pre limuzíny do mini automobilov, ktoré sú určené na mestskú prevádzku. Výhodou rohoží na mieru je tá, že sú presne tvarované a teda presne zapadnú na svoje miesto. Tá časť, ktorá je pod pedálmi dokonca môže byť zosilnená. Zosilnenie sa robí z toho dôvodu, že daná časť je viac namáhaná a týmto vlastne zvýšime životnosť rohože.

Medzi užitočné autodoplnky rozhodne patria aj lakťové opierky. Nejedná sa už o pomôcku, ktorá prispieva k čistote automobilu, ale jej podstatu rozhodne neprehliadnete. Pri dlhšej ceste si na ňu môžete oprieť ruku, ktorá si tak aspoň na chvíľku odpočinie od častého preraďovania a točenia s volantom. Lakťové opierky poskytujú aj menší odkladací priestor pre rôzne drobnosti a napríklad aj pre peňaženku, doklady alebo kľúče. Všetky spomenuté doplnky a ešte aj veľa iných vám ponúka na svojich stránkach spoločnosť Vopi.sk.

08. 11. 2011