Menu:

Samoobslužná automyčka snadno odstraní nečistoty z autokoberců

Začínáte pomalu uvažovat, jak v příštím kalendářním roce inovovat služby ve Vašem pneuservise? Mezi oblíbené doplňkové služby bezpochyby patří možnost mytí v myčce aut v samoobslužné automyčce od společnosti BKF CarWash.

Vybavte Váš pneuservis o myčky BKF CarWash

Modulární mycí boxy od společnosti BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám mytí v menších a středně velkých městech. Mohou tvořit doplňkovou službu nejen v pneuservisech, ale také u čerpacích stanin, stanic technické kontroly apod. Při koupi nebo pronájmu tohoto typu automyček získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci vybavenou střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. Samoobslužná automyčkaod společnosti BKF CarWash disponuje šesti mycími programy, které se postarají o důkladné mytí vozidel všech Vašich zákazníků od předmytí až po závěrečný oplach. Řidiči často používají také program s postřikem ráfků. Tento program pomáhá k odstranění nánosů a usazenin z brzdových čelistí. Samoobslužnou automyčku mohou použít Vaši klienti například k vysátí nečistot z autokoberců. 

Proč právě samoobslužné automyčky od BKF CarWash?

Automyčky značky BKF CarWash však nabízí také mnohé další výhody. Jako jedna z mála společností firma BKF CarWash poskytuje možnost bezhotovostní platby. Tato služba je na západě naprostou samozřejmostí. Společnost BKF CarWash se snaží držet se západními státy krok. Díky tomu mohou Vaši zákazníci klidně zapomenout doma hotovost. Majitelům služebních vozidel můžete poskytnout BKF věrnostní program. Na webových stránkách bkfcarwash.cz lze snadno a rychle dobít BKF kartu. Zapomenout nelze ani na vzdálenou správu automyček a dohled přes internet. Automyčky BKF CarWash jsou vybaveny komponenty největších kvalit.

21. 12. 2017