Menu:

Skvelé autokoberce

Aj cez tieto letné dni sa objavia búrky, ktoré prinesú množstvo vody a rozbahnia chodníky. Pri nasadaní do auta si potom všetky tieto nečistoty nanosíme do auta vďaka svojím topánkam a hneď máme celú podlahu špinavú. Na to aby sme sa vyhli tomu, že sa špina roznesie po celej podlahe auta a pod sedadlá sú vynikajúce autokoberce.

Tieto veľmi užitočné doplnky do interiéru automobilu nám dokážu vždy pomôcť a uľahčiť nám čistenie interiéru. Svojou povrchovou štruktúrou zachytávajú nečistotu z podrážok a zabraňujú tak aby sa rozniesla po celej podlahe. Niektoré autokoberce sú vyrábané z textilu, tak ako, aj autopoťahy na mieru. Aj tieto autopoťahy veľkou mierou prispievajú k čistejšiemu a krajšiemu interiéru auta, nakoľko chránia sedadlá auta pred poškodením a pred zašpinením od jedla alebo pitia. Textilné autokoberce sú presne ušité na mieru podlahy, čiže skvelo pasujú pod pedálmi a pod sedadlami.

Aj dizajnovo sú autokoberce veľmi zaujímavé, pretože si na nich môžete dať vyšiť obľúbené logo. Zvoliť si môžete aj farbu kobercov. Farbu si môžete zvoliť aj na okrajoch, pretože okraje sú pre lepšiu pevnosť obšívané a je len na vás akej farby bude lem. Skvelé farebné zladenie doplnkov v interiéri je zárukou, že váš interiér bude každý obdivovať.

Tak, ako aj normálne bytové koberce, tak aj autokoberce sú podšívané určitým materiálom. Niektoré môžu byť podšité gumou, vďaka čomu sa autokoberce nebudú zošmykávať z určeného miesta a nebudú sa ani vlniť. Nevzniknú tak nebezpečné situácie, kedy si ich bude šofér pri šoférovaní naprávať, aby mu nezavadzali.

Obľúbené sú aj autokoberce vyrobené celé z gumy. Tieto skvelé autokoberce majú vyvýšený okraj, čo zabráni aj vode aby sa rozlievala popod sedadlá. Gumené autokoberce majú povrch v tvare mriežky, ktorá účinne zachytí všetku nečistotu z podrážok. Aj keď sa jedná o malý kúsok textilu alebo teda gumy, aj tak sú autokoberce veľmi užitočné autodoplnky, ktoré by mali byť v každom vozidle.

16. 08. 2011